💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|🔥  Grilovanie 2024|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

🔥  Grilovacia sezóna 2024

Chefs' Touch 5+1 zdarma - výhodný set koreniacich zmesí

.pepper..field

☑️ Zmesi korenia za zvýhodnenú cenu 5+1 zdarma
☑️ Kampotské korenie a komplexné dochutenie pripravené pre vaše pohodlie
☑️ Namiešané šéfkuchárom Markom Fichtnerom a nemeckým michelinským šéfkuchárom Patrikom Jarošom
☑️ Ideálne na tohtoročný gril na mäso, ryby aj zeleninu
☑️ Delikátne spojenie .pepper..field a pražskej reštaurácie Červený Jelen
☑️ Kompletné dochutenie, ktoré potrebujete v jednom balení 40g - celkom 6 kusov
☑️ Drvivá väčšina zmesí vždy obsahuje Kampotské korenie čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: DOY-KORENI-SET-6X40

59,99 € s DPH
Skladom - Zasielame do 2 pracovných dní 🚀
ks
Delivery methods
payments

Certifikáty

Trademark Chránené zemepisné označenie Špecifikácie zemepisného označenia

O projekte .pepper..field

Projekt .pepper..field sme začali v roku 2018 a odvtedy je Kambodža naším druhým domovom. Vďaka 100 % fair trade odberu korenia zabezpečujeme hospodársky rast a sebestačnosť v regióne, ako aj technologický rozvoj.

Vďaka veľkému rozvojovému vplyvu projektu na Kambodžu nám Česká rozvojová agentúra verí a podporuje nás. V súčasnosti pomáhame viac ako 200 farmárskym rodinám žiť dobrý život. V našej spoločnosti sme hrdými členmi združenia Corporate Social Responsibility (CSR) a plníme ciele trvalo udržateľného rozvoja stanovené Organizáciou Spojených národov. Za našu prácu sme v roku 2021 získali 2. miesto v kategórii podnikov v rámci ocenenia SDG.

To, že dovážame naozaj kvalitné suroviny, potvrdzuje aj ocenenie Great Taste, ktoré získali dve naše korenia, z ktorých jedno získalo najvyššie trojhviezdičkové ocenenie.

Podarilo sa nám spojiť chuť korenia, konať dobro v Kambodži a priniesť vám autentickosť nášho projektu v podobe luxusných darčekov, ktoré pomáhajú.

Doprava

Doprava do Packety zadarmo pri nákupe nad 60 €.

Packeta

4 €

GLS

5 €

Platba

Platobná karta

Zadarmo

Platba pri prevzatí

Zadarmo

TatraPay

Zadarmo

Google Pay

Zadarmo

Apple Pay

Zadarmo

PayPal

Zadarmo

Pohodlné zmesi rôznych Kampotských korení a byliniek, korenín a húb pre všetkých pánov grilu a letných BBQ párty. Ideálne pre tých, ktorí chcú túto grilovaciu sezónu poriadne okoreniť. Tieto zmesi s Kampotským korením prinášajú rozmanitosť pre vaše grilované pokrmy.

Najlepšie ingrediencie sme v spolupráci s vychýrenou pražskou reštauráciou Červený Jelen namiešali v súlade pre rôzne typy stravníkov, ktorí majú radi mäso, zeleninu, ryby aj syry z grilu.

Červený Jelen

Kvalitní kořenící směsi Chefs´ Touch jsou výsledkem spolupráce s oceňovaným českým šéfkuchařem Markem Fichtnerem, porotcem z prvních řad kuchařské soutěže MasterChef a šéfkuchařem u pražského Červeného Jelena. Ten se spojil s německým michelinským šéfkuchařem Patrikem Jarošem a vytvořili perfektní finální dochucení do kuchyně i na gril na všechny typy pokrmů.

V týchto zmesiach nájdete poctivo vybrané suroviny, kde hrá prim naše Kampotské korenie, a umožnia vám tento rok prevoňať a perfektne dochutiť vaše grilované pokrmy. Vyskúšajte rôzne kombinácie na ryby, hríby, zverinu aj obľúbené mäso a zeleninu. Objavte všetky naše koreniace zmesi s Kampotským korením, ktoré máme.

Červený Jelen

Zloženie

Chefs´ Touch KURČA

Biele Kampotské korenie 75 %, sušený tymian 8 %, soľ 7,5 %, citrónová kôra 7,5 %, sušený nechtík 0,6 %, sušená nevädza 0,6 %, sušená slnečnica 0,3 %.

Chefs´ Touch ZVERINA

Červené Kampotské korenie 38,5 %, biele Kampotské korenie 38,5 %, soľ 8 %, borievka 7,5 %, lyofilizované brusnice 4,5 %, muškátový kvet 2 %.

Chefs´ Touch BBQ

Čierne Kampotské korenie 36 %, soľ 29 %, cukor 14,5 %, drvené chilli 8,5 %, sušená cibuľa 5,5 %, sušený cesnak 5,5 %.

Chefs´ Touch VEGGIE

Červené Kampotské korenie 33 %, soľ 29 %, biele Kampotské korenie 15,5 %, citrónová kôra 5,5 %, pomarančová kôra 5,5 %, cukor 5,5 %, muškátový kvet 3 %, badián 2 %.

Chefs´ Touch RYBA

Červené Kampotské korenie 71 %, citrónová kôra 10 %, mäta 7 %, soľ 7 %, estragón 4,5 %.

Chefs´ Touch HRÍBY

Čierne Kampotské korenie 73 %, sušený cesnak 9 %, sušené hríby 7,5 %, tymian 6 %, soľ 4,5 %.

Použitie

Chefs´ Touch koreniace zmesi sú ideálne nielen ku grilu, ale aj na domáce varenie, pečenie aj vyprážanie. Slúžia ako jediné finálne dochutenie pokrmu, ktoré potrebujete. Perfektne sa hodia pre gurmánov aj kuchárov začiatočníkov - pre kuchyňu miestnu, zahraničnú aj exotickú. Každá zmes je jedinečnou kombináciou chutí a vôní, ktorá dodá vašim jedlám charakter aj nevídanú pikantnú hĺbku.

Balenie

Zmes Kampotského korenia a korenia balíme do znovu uzatvárateľných sáčkov o objeme 40 gramov. Vďaka použitým materiálom a špeciálnej technológii uzatvárania sáčkov sa ku zmesi nedostáva vzduch ani vlhkosť. Vďaka tomu si zmes aj po otvorení sáčku uchováva autentickú chuť a arómu Kampotského korenia. Po vyprázdnení môžete sáčky v rámci udržateľnosti upcyklovať a ďalej ich využívať rôznymi spôsobmi. Súčasťou každého balenia je aj brožúra, ktorá vám prináša príbeh najlepšieho korenia na svete a približuje svet .pepper..field.

Skladujte v neporušenom obale, v čistých a suchých skladoch pre potraviny, pri teplote od +5 do +25 °C, pri relatívnej vlhkosti max. 70 %.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments