💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

♨️  Naše nové produkty

Česká dubová doska na krájanie UBRD s ocenením Red Dot

☑️ Česká značka UBRD, dizajn v harmónii s našimi mlynčeky
☑️ 5 významných svetových ocenení za dizajn vrátane prestížnej ceny Red Dot
☑️ Kvalitné dubové drevo - spĺňa certifikát pre styk s potravinami a jedlom
☑️ Skosené bočné hrany sú praktické na snímanie prísad z dosky na krájanie
☑️ Od renomovaného českého dizajnéra Petra Novague
☑️ Ručne balené v ekologickej krabici, vhodné ako krásny darček
☑️ Rozmery: 40 × 25 × 3 cm, hmotnosť: 1,8 kg, záruka 5 rokov čítaj viac

Kód produktu: CUTTING-BOARD-UBRD

153,99 € s DPH
Skladom - Zasielame do 2 pracovných dní 🚀
ks
Delivery methods
payments

O projekte .pepper..field

Projekt .pepper..field sme začali v roku 2018 a odvtedy je Kambodža naším druhým domovom. Vďaka 100 % fair trade odberu korenia zabezpečujeme hospodársky rast a sebestačnosť v regióne, ako aj technologický rozvoj.

Vďaka veľkému rozvojovému vplyvu projektu na Kambodžu nám Česká rozvojová agentúra verí a podporuje nás. V súčasnosti pomáhame viac ako 200 farmárskym rodinám žiť dobrý život. V našej spoločnosti sme hrdými členmi združenia Corporate Social Responsibility (CSR) a plníme ciele trvalo udržateľného rozvoja stanovené Organizáciou Spojených národov. Za našu prácu sme v roku 2021 získali 2. miesto v kategórii podnikov v rámci ocenenia SDG.

To, že dovážame naozaj kvalitné suroviny, potvrdzuje aj ocenenie Great Taste, ktoré získali dve naše korenia, z ktorých jedno získalo najvyššie trojhviezdičkové ocenenie.

Podarilo sa nám spojiť chuť korenia, konať dobro v Kambodži a priniesť vám autentickosť nášho projektu v podobe luxusných darčekov, ktoré pomáhajú.

Doprava

Doprava do Packety zadarmo pri nákupe nad 60 €.

Packeta

4 €

GLS

5 €

Platba

Platobná karta

Zadarmo

Platba pri prevzatí

Zadarmo

TatraPay

Zadarmo

Google Pay

Zadarmo

Apple Pay

Zadarmo

PayPal

Zadarmo

O spoločnosti UBRD

Česká spoločnosť UBRD, ktorú založili Jiří Krůta a Vojtěch Hrach, pochádza z podhoria Brd (preto UBRD). Spoločnosť sa pýši kvalitným spracovaním a ručnou výrobou. Každý výrobok im prejde rukami približne tridsaťkrát. Za dizajnom dosky Vlajka a ďalších výrobkov stojí renomovaný český dizajnér Petr Novague. Vlajka zožala medzinárodný úspech. Môže sa pochváliť už piatimi svetovými oceneniami za dizajn vrátane prestížnej ceny Red Dot Design Award. "Táto vizuálne príťažlivá doska na krájanie spája kvalitné spracovanie dreva s povrchom, ktorý evokuje pôžitok z dotyku," spomína porota Red Dot Design Award. Nepoznáme kuchynskú dosku na krájanie, ktorá by získala toľko medzinárodných ocenení za dizajn.

Zloženie

Krájacia doska z českého dubového dreva. Rozmery: 40 × 25 × 3 cm, hmotnosť: 1,8 kg, záruka 5 rokov.

Výrobok je vyrobený z dubového dreva, ktoré spĺňa atest na styk s potravinami a potravinárskymi výrobkami.

Použitie

Dubovú vlajkovú dosku môžete v kuchyni používať univerzálne na všetko - jej skosené hrany sú ideálne na naberanie surovín z dosky a na manipuláciu s doskou. Vlajka sa tiež krásne kombinuje s našimi škandinávskymi mlynčekmi - najmä s prírodným dubovým. Dosku na krájanie možno použiť na krájanie a servírovanie.

☑️ Výrobok neoplachujte vo vode s teplotou vyššou ako 50 °C. Nevkladajte ho do umývačky riadu.
☑️ Drevo je citlivé na náhle zmeny teploty. Vystavenie mrazu, priamemu slnečnému žiareniu alebo zdrojom tepla, ako sú radiátory alebo rúry, je škodlivé.
☑️ Po použití výrobok utrite vlhkou špongiou a pred uskladnením ho nechajte uschnúť.
☑️ Nedovoľte, aby na ňom zaschli zvyšky jedla. Pri čistení môžete použiť čistiaci prostriedok. My sami uprednostňujeme ekologickejšie a ekologickejšie verzie.
☑️ Drevo sa poškodzuje dlhodobým pôsobením vody a vlhkosti všeobecne, preto nenechávajte výrobky po umytí stáť v kvapkajúcej vode, v umývadle s vodou alebo na mokrej handre.
☑️ Ideálne je raz za mesiac drevo vysušiť minerálnym alebo rastlinným olejom. Po vyschnutí získa svoj pôvodný lesk a bude lepšie chránené proti vode. Ak sú na výrobku ryhy, môžete ich pred olejovaním prebrúsiť brúsnym papierom.

Balenie

Doska sa dodáva v krásnej ekologickej kartónovej krabici, ktorá je vhodná aj ako pekný darček.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments