💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|🔥  Grilovanie 2024|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

🔥  Grilovacia sezóna 2024

Čerstvé zelené Kampotské korenie v soľnom náleve - 40g - Sklenená dóza: Bez dózy

.pepper..field

Čerstvo nazbierané zelené korenie v pravom kambodžskom soľnom kvete, to je naše nakladané zelené korenie, s ktorým dostanete na stôl kúsok čerstvej Kambodže. Malá guľôčka v ústach rozpúta explóziu chutí, ktorá rozžiari každú omáčku, cestoviny, polievku alebo tanier s mäsom. čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: GREEN-SALTED-40-BEZ

10,99 € s DPH
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Skladom - Zasielame do 2 pracovných dní 🚀
ks
Delivery methods
payments
Sklenená dóza Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
Čerstvé zelené Kampotské korenie v soľnom náleve - 40g - Sklenená dóza: Bez dózy Chcem si dokúpiť dózu Vypredané 10,49 €
Čerstvé zelené Kampotské korenie v soľnom náleve - 40g - Sklenená dóza: Bez dózy Bez dózy Skladom 10,99 €

Popis a špecifikácia

40 gramov tejto vysokokvalitnej pochúťky balíme priamo v Kambodži do obalov, ktoré môžete ľahko recyklovať. Nakladané korenie má trvanlivosť jeden rok. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 3 mesiacov.

Za špeciálnu akciovú cenu môžete prikúpiť českú sklenenú nádobu.

Keď raz ochutnáte jemnú chuť čerstvého nakladaného Kampotského korenia, nebudete chcieť do jedla pridávať nič iné. Nakladané zelené korenie sa veľmi líši od klasického sušeného korenia. Je jemné a delikátne a po rozžutí sa v ústach uvoľní dokonalá harmónia exotických chutí.

Intenzívnu chuť korenia postupne dopĺňajú tóny citrusových a ihličnatých plodov prepojené s kvetinovými tónmi. Vyskúšajte jeho dokonalú chuť s tmavým mäsom, omáčkami, rizotom alebo rannými vajíčkami. Mäkké zelené zrná sú vhodné aj do cestovín, nákypov a polievok. 

Minimálna trvanlivosť nakladaného zeleného korenia je jeden rok. Otvorený výrobok skladujte na chladnom mieste a spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov. Čerstvé korenie nie je potrebné nijako drviť, a ak chcete rozbiť vrchnú šupku, použite tĺčik.

Zelené korenie balíme do recyklovateľných obalov priamo v Kambodži a domov ho posielame v jedinečnej obálke vyrobenej z papiera Extract. Na jeho výrobu sa používajú použité šálky od kávy a päť z nich stačí na výrobu jedného listu tohto papiera. Vďaka tomu si môžete bez výčitiek vychutnať jedinečnú chuť korenia, ktorú nám dáva kambodžská príroda.

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments