💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

♨️  Naše nové produkty

Čerstvé zelené Kampotské korenie v soľnom náleve - 100g

.pepper..field

☑️ 100 g zeleného korenia najvyššej kvality v slanom náleve
☑️ Pestované v provincii Kampot v Kambodži
☑️ Vákuovo uzavreté pre maximálnu čerstvosť s možnosťou výberu sklenenej nádoby
☑️ Korenistá chuť s tónmi čajových lístkov, citrusov a morských minerálov
☑️ Vhodné pre mäsové, indické a ázijské jedlá a prílohy
☑️ Ocenené 3 hviezdičkami Great Taste čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: GREEN-SALTED-100

21,99 € s DPH
Skladom - Zasielame do 2 pracovných dní 🚀
ks
Delivery methods
payments

Certifikáty

Trademark Chránené zemepisné označenie Špecifikácie zemepisného označenia

O projekte .pepper..field

Projekt .pepper..field sme začali v roku 2018 a odvtedy je Kambodža naším druhým domovom. Vďaka 100 % fair trade odberu korenia zabezpečujeme hospodársky rast a sebestačnosť v regióne, ako aj technologický rozvoj.

Vďaka veľkému rozvojovému vplyvu projektu na Kambodžu nám Česká rozvojová agentúra verí a podporuje nás. V súčasnosti pomáhame viac ako 200 farmárskym rodinám žiť dobrý život. V našej spoločnosti sme hrdými členmi združenia Corporate Social Responsibility (CSR) a plníme ciele trvalo udržateľného rozvoja stanovené Organizáciou Spojených národov. Za našu prácu sme v roku 2021 získali 2. miesto v kategórii podnikov v rámci ocenenia SDG.

To, že dovážame naozaj kvalitné suroviny, potvrdzuje aj ocenenie Great Taste, ktoré získali dve naše korenia, z ktorých jedno získalo najvyššie trojhviezdičkové ocenenie.

Podarilo sa nám spojiť chuť korenia, konať dobro v Kambodži a priniesť vám autentickosť nášho projektu v podobe luxusných darčekov, ktoré pomáhajú.

Doprava

Doprava do Packety zadarmo pri nákupe nad 60 €.

Packeta

4 €

GLS

5 €

Platba

Platobná karta

Zadarmo

Platba pri prevzatí

Zadarmo

TatraPay

Zadarmo

Google Pay

Zadarmo

Apple Pay

Zadarmo

PayPal

Zadarmo

100 gramov tejto delikatesy najvyššej kvality balíme priamo v Kambodži do obalov, ktoré môžete ľahko recyklovať. Trvanlivosť nakladaného korenia je 2 roky. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 3 mesiacov.

Za špeciálnu akciovú cenu si môžete kúpiť českú sklenenú nádobu do chladničky. Keď raz ochutnáte jemnú chuť čerstvého nakladaného korenia Kampot, nebudete chcieť do jedla pridávať nič iné. Nakladané zelené korenie sa veľmi líši od klasického sušeného korenia. Je jemné a delikátne a po rozžutí sa vám v ústach uvoľní dokonalá harmónia exotických chutí.

Intenzívnu korenistú chuť postupne dopĺňajú tóny citrusov a ihličnatého ovocia prepojené s kvetinovými tónmi. Skúste jeho dokonalú chuť kombinovať s tmavým mäsom, omáčkami, rizotom alebo rannými vajíčkami. Mäkké zelené zrná sú vhodné aj do cestovín, nákypov a polievok. Veľmi dobre sa hodí aj k jemným syrom, ktoré sprevádza ostrejšie.

Minimálna trvanlivosť nakladaného zeleného korenia je dva roky. Otvorený výrobok skladujte na chladnom mieste a spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov. Čerstvé korenie nie je potrebné nijako drviť, a ak chcete rozbiť vrchnú šupku, použite mažiar a tĺčik.

Kampotské korenie sa pestuje v provincii Kampot, ktorá sa nachádza na samom juhu východoázijskej Kambodže. Je to oblasť, ktorá vďaka prímorskému podnebiu a geologickým podmienkam umožňuje svojim poľnohospodárom produkovať najkvalitnejšie korenie na svete. Nie nadarmo bolo tomuto koreniu udelené chránené zemepisné označenie, podobne ako francúzskemu šampanskému. Korenie nakupujeme od malých rodinných fariem za podmienok priameho obchodu, ktoré zaručujú spravodlivú odmenu pre každého pestovateľa, a snažíme sa tento prístup propagovať aj u ostatných obchodníkov. Nákupom u nás tak získate nielen korenie najvyššej kvality, ale aj istotu, že kupujete udržateľný a morálne zodpovedný produkt, ktorý pomôže zabezpečiť jeho pestovateľom lekársku starostlivosť a vzdelanie pre ich deti. Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Spracovanie

Čerstvé zelené korenie v soľnom náleve obsahuje ešte nezrelé zrnká zeleného korenia, ktoré sa nakladajú do špeciálneho nálevu z kampotskej soli. Vďaka tomuto spracovaniu si zrnká zachovávajú svoju čerstvosť a jemnosť ešte dlho po zbere, takže si môžete vychutnať tú najautentickejšiu chuť Kambodže.

rostlinka pepřovníku

Charakteristika

Zelené nakladané korenie je explóziou sviežosti a štipľavosti v o niečo nižšej koncentrácii ako zelené lyofilizované korenie. Prináša pravú chuť Kambodže s tónmi citrusov a čajových lístkov, medzi ktorými cítiť aj minerálnu chuť soli, ktorá všetko dokonale podčiarkuje.

Použitie

Nakladané zelené kampotské korenie je základnou zložkou pri príprave tradičných peperových omáčok. Je tiež ideálnym prostriedkom na dochutenie červeného mäsa, diviny a husí. Výborne sa hodí k jedlám zo zemiakov, sladkých zemiakov alebo tekvice a určite ho vyskúšajte pri príprave ázijských alebo indických jedál.

vyzkoušejte jedinečné recepty

Balenie

100 gramov tejto delikatesy najvyššej kvality balíme priamo v Kambodži do obalov, ktoré môžete ľahko recyklovať. Trvanlivosť nakladaného korenia je 2 roky. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 3 mesiacov.

Ocenenie

RECENZE GREAT TASTE porotců 2023:
"Wow! Je to naozaj explózia chutí - svieža, zelerová, pikantná a kyslá s nádychom ovocnej pikantnosti a korenia. Guľôčka doslova chrumká v ústach, nádherne uvoľňuje chuť na jazyku a láka k ďalšiemu jedlu."

"Toto korenie premení vaše jedlo."

Kvalita je našou najvyššou prioritou, čo potvrdzujú nielen certifikáty, ktoré naše korenie nesie, ale aj ocenenia, ktoré získalo na svetových súťažiach. Medzi najvýznamnejšie patria dve hviezdičky udelené čiernemu, červenému a bielemu koreniu v súťaži Great Taste 2022, jednej z najprestížnejších súťaží vo svete gastronómie. Dôležitá je pre nás však aj udržateľnosť, ktorú nevnímame len ako prázdne slová, čoho dôkazom sú ocenenia SDG udelené skutočne udržateľným a spoločensky zodpovedným projektom. Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

ocenění great taste

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments