💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|🔥  Grilovanie 2024|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

🔥  Grilovacia sezóna 2024

Bordeaux dizajnový škandinávsky mlynček (17 cm) - Výber korenia: Čiervené - 50g

.pepper..field

Farba, ktorú máme na celom svete len my. Nádherný bordeaux odtieň, ktorý namiešal na mieru škandinávsky CrushGrind®, aby ste konečne mali farbu mlynčeka, po ktorej ste túžili. Krásne sa kombinuje s bielym a tmavosivým mlynčekom, takže si môžete skompletizovať sadu bieleho, červeného a čierneho Kampotského korenia! čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: SCANDI-17-RED-50

54,56 € s DPH
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Skladom - Zasielame do 2 pracovných dní 🚀
ks
Delivery methods
payments
Výber korenia Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
Bordeaux dizajnový škandinávsky mlynček (17 cm) - Výber korenia: Čiervené - 50g Čiervené - 20g (zadarmo) Skladom 49,99 €
Bordeaux dizajnový škandinávsky mlynček (17 cm) - Výber korenia: Čiervené - 50g Čiervené - 50g Skladom 54,56 €
Bordeaux dizajnový škandinávsky mlynček (17 cm) - Výber korenia: Čiervené - 50g Čiervené - 100g Skladom 58,76 €
Bordeaux dizajnový škandinávsky mlynček (17 cm) - Výber korenia: Čiervené - 50g Čierné - 20g (zadarmo) Skladom 49,99 €

Popis a špecifikácia

Náš krásny bordeaux mlynček s hlavou z orechového dreva má povrchovú úpravu, ktorá zabezpečuje skvelú umývateľnosť, pevne padne do ruky a na mechanizmus sa vzťahuje 25-ročná záruka. Jednoducho dokonalý výrobok, na ktorý sme právom hrdí a ktorý nenájdete u žiadnej inej značky.

Nový škandinávsky mlynček s bordeaux dizajnom tela a tmavohnedou hlavou z orechového dreva predstavuje skutočnú severskú eleganciu a minimalistický dizajn. Farbu, ktorú nikde inde neuvidíte, pretože bola namiešaná na mieru. Vďaka patentovanému keramickému mechanizmu CrushGrind® vždy bezchybne a rovnomerne pomelie zrnká korenia Kampot alebo soli Kampot v 14 stupňoch hrubosti. Jeho dokonalý kužeľovitý dizajn vám dokonale padne do ruky, takže ho už nikdy nebudete chcieť nikomu požičať. Záruka 25 rokov na mlecí mechanizmus z neho robí výrobok, ktorý bude vo vašej kuchyni po celé generácie.

Mlynček vysoký 17 cm perfektne padne do ruky a vďaka kombinácii dreva a masívneho porcelánu je vhodný do väčšiny kuchýň. Krásne melie korenie a soľ a môžete ho pridať ako zberateľský kúsok do sady s ktorýmkoľvek z našich škandinávskych mlynčekov!

S naším škandinávskym mlynčekom môžete mlieť korenie tak, aby si zachovalo svoju výnimočnú chuť a zároveň dokonale ochutilo vaše pokrmy. Jednoducho upravte nastavenia na každom mlynčeku tak, aby ste dodali jedlu viac ostrosti a mleli korenie najemno, alebo aby ste korenie namleli nahrubo a dodali jedlu viac exotických chutí a vôní. Rovnomerné mletie a bezchybné výsledky zaručuje patentovaný mechanizmus CrushGrind®, na ktorý sa vzťahuje záruka 25 rokov. Kúpte si tento mlynček ako cenného kuchynského pomocníka na dlhé desaťročia!

Záruka na tovar: 2 roky
Záruka na brúsny mechanizmus: 25 rokov

Veľkosť: 17 cm

Materiál: orechové drevo, porcelán
Použitie: korenie a soľ

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments