💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

♨️  Naše nové produkty

Biela dizajnová keramická miska Golden Peppercorn

.pepper..field

Elegantná krémovo biela keramická miska, ktorá vystupuje z nášho dizajnové série Golden Peppercorn svojou jemnosťou a čistotou, ale zároveň nádherne dopĺňa čiernu keramickú misku. Obe naše ručne vyrobené misky vznikli ako deň a noc. čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: GOLDEN-BOWL-WHITE

59,99 € s DPH
Skladom - Zasielame do 2 pracovných dní 🚀
ks
Delivery methods
payments

O projekte .pepper..field

Projekt .pepper..field sme začali v roku 2018 a odvtedy je Kambodža naším druhým domovom. Vďaka 100 % fair trade odberu korenia zabezpečujeme hospodársky rast a sebestačnosť v regióne, ako aj technologický rozvoj.

Vďaka veľkému rozvojovému vplyvu projektu na Kambodžu nám Česká rozvojová agentúra verí a podporuje nás. V súčasnosti pomáhame viac ako 200 farmárskym rodinám žiť dobrý život. V našej spoločnosti sme hrdými členmi združenia Corporate Social Responsibility (CSR) a plníme ciele trvalo udržateľného rozvoja stanovené Organizáciou Spojených národov. Za našu prácu sme v roku 2021 získali 2. miesto v kategórii podnikov v rámci ocenenia SDG.

To, že dovážame naozaj kvalitné suroviny, potvrdzuje aj ocenenie Great Taste, ktoré získali dve naše korenia, z ktorých jedno získalo najvyššie trojhviezdičkové ocenenie.

Podarilo sa nám spojiť chuť korenia, konať dobro v Kambodži a priniesť vám autentickosť nášho projektu v podobe luxusných darčekov, ktoré pomáhajú.

Doprava

Doprava do Packety zadarmo pri nákupe nad 60 €.

Packeta

4 €

GLS

5 €

Platba

Platobná karta

Zadarmo

Platba pri prevzatí

Zadarmo

TatraPay

Zadarmo

Google Pay

Zadarmo

Apple Pay

Zadarmo

PayPal

Zadarmo

Každé ráno začnite s optimistickou bielou, ktorá krásne padne do ruky, je nádherne jemná na dotyk a je ideálna na vaše obľúbené raňajkové müsli. Deň zakončite čiernou variantou, ktorú odporúčame kúpiť do páru. Obe misky vyzerajú fantasticky spolu na stole ako nádherný dizajnový doplnok na popoludňajšie občerstvenie a večerné chrumkanie.

Dizajnovú misku Golden Peppercorn pre nás vyrobila parížska umelkyňa Marie, ktorej jemné a citlivé ruky vytvárajú jedinečné skvosty pre najlepšie svetové reštaurácie. Edícia bola vytvorená na počesť našich ocenenení Golden Fork a Great Taste v spolupráci so šéfkuchárom Matteom De Carlim. Celá edícia je ručne vyrobená z prírodnej keramiky a nie je vhodná do umývačky riadu ani mikrovlnnej rúry. Jej údržba je však veľmi praktická - stačí ju utrieť vlhkou handričkou

Veľkosť: priemer cca 14 - 16 cm, výška cca 7 - 9 cm. Každá miska má individuálny tvar, veľkosť a umiestnenie guľôčky korenia, takže nikdy nenájdete dva rovnaké kusy!

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments