🔥  Akcia 1+1 na Kampotské korenie|🍝  Vyskúšajte prémiové .pepper..pesto!|🚚  Tovar odosielame do 48 hodín

🔥 Akcia 1+1 na Kampotské korenie|🚚 Tovar odosielame do 48 hodín

Bezdrôtový teplomer Meater PLUS

Jedinečný Bluetooth teplomer Meater, ktorý vám umožní pripraviť každý kus mäsa presne podľa vašich predstáv. Meater je prepojený s aplikáciou v telefóne, takže môžete sledovať presnú aktuálnu teplotu pripravovaného mäsa. Aplikácia Meater je kompletne v češtine. Dosah teplomera až 50 metrov. čítaj viac

Kód produktu: MEATER

127,56 € s DPH
Skladom - Odosielame ihneď 🚀
ks

Popis a špecifikácia

Dokonale prepečené mäso si vždy vyžaduje dlhoročné skúsenosti, vďaka ktorým človek dokáže odhadnúť, či je mäso pripravené na vytiahnutie z rúry alebo panvice, alebo ho treba ešte chvíľu dusiť. Časy sa však menia a vďaka technológiám, ktoré sa dostávajú do kuchýň, je možné skontrolovať dokonalú prepečenosť mäsa z gauča. Ako? Vďaka nášmu Meateri! Jednoduchá pomôcka, ktorá sa dokonale hodí do kuchyne 21. storočia.

Meater je bezdrôtová sonda, ktorá komunikuje cez Bluetooth s aplikáciou v mobilnom telefóne. Informuje vás nielen o teplote vo vnútri mäsa, ale aj o teplote okolia s presnosťou na 0,5 °C. V závislosti od modelu je zariadenie Meater schopné vysielať signál na vzdialenosť 50 metrov. Môžete sa tak venovať iným činnostiam v kuchyni alebo si naliať pohár vína a sledovať obľúbený televízny program.

Sonda sa veľmi ľahko vkladá priamo do mäsa, v aplikácii môžete nastaviť čas a upozornenia a tiež vám presne povie, kedy je mäso v ideálnom stave na vybratie. Výdrž batérie je až 24 hodín na plné nabitie, takže môžete bez problémov variť celý deň, či už máte v rúre, na panvici alebo na grile hovädzie, bravčové, kuracie alebo rybu.

Je to skrátka pomôcka, vďaka ktorej sa nikdy nebudete cítiť vinní za to, že ste mäso prevarili alebo nechali variť trochu dlhšie. Sonda sa dodáva aj s nabíjacím dreveným stojanom, takže bude mať na vašom pulte vždy čestné miesto.

Meater sa dodáva so všetkým príslušenstvom - v drevenej škatuľke, ktorá slúži aj ako nabíjačka, a s pokynmi na stiahnutie českej aplikácie.

Pri používaní musí byť hrot sondy zasunutý až po bezpečnostnú značku. Táto časť dokáže merať teploty až do 100 stupňov Celzia. Časť meateru, ktorá nie je vložená do mäsa, je odolná do 275 °C. Po prekročení teplotných limitov vás aplikácia upozorní na riziko poškodenia zariadenia Meater. 

100 % organický

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Druhy Kampotského korenia

Černý pepř

ČIERNE KORENIE

Je zbieraný ešte nezrelý na začiatku roka, kedy sú zrnká zelené. Čiernu farbu mu dodá až sušenie na slnku.

Zobraziť použitie

Smažte, grilujte, duste najlepšie mäso! Hodí sa na steaky, červené mäso, klasické omáčky, polievky, ale predovšetkým na akékoľvek cestoviny a taliansku kuchyňu.

Bílý pepř

BIELE KORENIE

Šampanské medzi koreniami, ktoré s bielym korením nemá nič spoločného. Klasické biele korenie je lúpané z nezrelého čierneho korenia a často býva zatuchnuté, preto ho nikto nemá rád. Pravé biele korenie je lúpané až z nezrelého červeného korenia (je to jeho jadro) a vďaka tomu získa vlastnosti, pre ktoré ho vyhľadávajú najlepší svetoví šéfkuchári – otvára chuťové poháriky a znásobuje chuť v jedle.

Zobraziť použitie

Skvelé na grilovanie a tmavé mäso, namleté na syry, hodí sa k vínu a tapas. Výborne dochutí zeleninové polievky, gnocchi, pesto, čokoľvek zo zemiakov, cestoviny, domáce pečivo, ázijskú kuchyňu či nátierky.

Červený pepř

ČERVENÉ KORENIE

Pravé červené korenie je kambodžský svetový unikát, ktorý je extrémne vzácny a rastie iba na pár miestach na svete. Zbiera sa celkom zrelý na vrchole sezóny a vďaka dlhému zreniu je plný fruktózy, ktorá mu dáva jedinečnú sladko-ovocnú chuť. Tzv. ,,červené korenie“ v ružovej farbe, ktoré je známe u nás vôbec nie je korením a je tak mylne označované. Ide o brazílske korenie, ktoré rastie na strome a je obľúbené pre svoju farbu, chuť a fotogenickosť.

Zobraziť použitie

Nedávajte ho na mäso – ladí len s rybou či morskými plodmi, naopak ako kráľ studenej kuchyne je v kombinácii s vegetariánskymi pokrmami, šalátmi, zeleninou, vajíčkami, zeleninovými polievkami, rizotom, sladkými zemiakmi, kokteilmi či pri vianočnom pečení.

Lyofilizovaný pepř

LYOFILIZOVANÉ KORENIE

Mrazom sušené čerstvé zelené Kampotské korenie. Špeciálny proces lyofilizácie pre uchovávanie maximálnej kvality, čerstvosti a chuťových akcentov pravého čerstvého Kampotského korenia – z Kambodže až na Váš tanier! 100% organický faitr trade produkt, s láskou zbieraný. Pri spojení s tekutinou či olejom guľôčka späť nasiakne vlahu a chutí ako čerstvá. Nedávajte do mlynčeka, používajte celý alebo drvený v mažiari.

Zobraziť použitie

Perfektne sa hodí k steakom, na prípravu omáčok, do cestovín, na mäso alebo nadrvený na grilovanie.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela

UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

Chcete vedieť ako sa pestuje najlepšie korenie sveta a získať našu brožúru Príbeh korenia?
Radi by ste ako prvý vedeli o akčných novinkách? Zakoreňte u nás svoju e-mailovú adresu! A žiadna guľôčka už Vám neutečie.

Delivery methods
payments