💸   Ochutnajte Kampotské korenie od 2,16 €|🍝  Vyskúšajte prémiové .pepper..pesto!|🚚  Tovar odosielame do 48 hodín

💸   Ochutnajte od 2,16 €|🚚 Odosielame do 48 hodín

25 cm masívny americký orech – český mlynček

.pepper..field

Limitovaných 100 kusov mesačne ručne vyrábaného niekoľkogeneračného mlynčeka z amerického masívneho orecha – vyrábaného u nás. Nádherná pečlivá pomalá práca robia z každého kúsku jedinečný originál. Mlynček meria 25 cm a jeho telo ukrýva patentovaný mlecí mechanizmus CrushGrind® z Dánska, ktorý je dodnes považovaný za najlepší keramický mechanizmus na svete, na ktorý máte 25 rokov záruku. Letokruhy tela a hlavy mlynčeka dokonale naväzujú na seba. Každý mlynček od nášho woodmana má inú kresbu dreva, odtieň a vrásky – nikdy tak u nikoho nenájdete rovnaký kus. Obsah mlynčeka po naplnení cca pre 25 – 30g korenia. čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: P21-171

Produkt už nie je v ponuke Odosielame ihneď 🚀

Popis a špecifikácia

Úžasné drevo amerického orecha s nádhernou prírodnou farbou a autentickou kresbou, precízny mlecí mechanizmus CrushGrind® a to najlepšie korenie na svete, sú dokonalým spojením toho najlepšieho, čo vie vyrobiť človek a príroda. Výsledkom je perfektný nástroj, ktorý v kuchyni ocení každý vášnivý kuchár.

Mlynček o výške 25 centimetrov je navrhnutý tak, aby dokonale padol do ruky, a pritom nezaberal v kuchyni príliš miesta. Mlecí mechanizmus CrushGrind®, ktorý sa môže pyšniť dánskou technológiou a zárukou 25 rokov, sa dá jednoducho nastavovať. Vďaka tomu si je veľmi ľahké vybrať, či chcete korenie mlieť najemno, a tým nechať vyniknúť jeho ostrosť, alebo ho drviť na väčšie fragmenty, a tým dať prednosť jeho exotickým chutiam a vôňam.

Tento mlynček je vhodný pre drvenie všetkých našich zrniek korenia mimo lyofilizovaného zeleného korenia. Siahnuť teda môžete po jemnom bielom korení, ktoré si dokonale rozumie so svetlým mäsom či smotanovými omáčkami. Uprednostniť môžete špecialitu v podobe červeného korenia, ktoré vás vtiahne priamo do exotickej Kambodže a necháva vás vychutnať si neuveriteľné chute dialok. A skvelou voľbou je samozrejme aj tradičné čierne korenie, dokonalý spoločník každého mäsa na grile či omáčky. Ciest kadiaľ sa vydať je skrátka veľa.

Záruka: 5 rokov na telo mlynčeka, 25 rokov na keramický mlecí mechanizmus
Priemer mlynčeka: 6 cm

Parametre

Veľkosť mlynčeka: 25 cm

100 % organický

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments