🔥  Akcia 1+1 na Kampotské korenie|🍝  Vyskúšajte prémiové .pepper..pesto!|🚚  Tovar odosielame do 48 hodín

🔥 Akcia 1+1 na Kampotské korenie|🚚 Tovar odosielame do 48 hodín

20 cm český morený mlynček z masívneho jaseňa

.pepper..field

Nový vzhľad obľúbeného českého mlynčeka z masívneho jaseňa, ktorý tvorí dokonalý pár s naším prírodným 20 cm mlynčekom. Vďaka moreniu drevo získalo tmavšiu farbu a krásne sa zvýraznila jeho štruktúra a kresba. Mlynček je vybavený keramickým mechanizmom CrushGrind® s úctyhodnou 25-ročnou zárukou, ktorý vždy rovnomerne zomelie vaše kampotské korenie alebo soľ. Mechanizmus je možné nastaviť na 14 stupňov mletia. čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: 20-MORENY

52,77 € s DPH
Pôvodná cena: 65,96 €, Ušetríte 20% (13,19 €)

Skladom - Odosielame ihneď 🚀
ks

Popis a špecifikácia

Tento mlynček je výsledkom precíznej českej výroby. Keramický mlecí mechanizmus CrushGrind® dokáže v 14 stupňoch presne zomlieť aj to najjemnejšie korenie na svete - Kampotské korenie. Ale nevyhýba sa ani hrubozrnnej soli! Tento mlynček je dokonalým nástrojom pre každého vášnivého kuchára.


Mlynček s výškou 20 cm je navrhnutý tak, aby dokonale padol do ruky a nezaberal v kuchyni príliš veľa miesta. Brúsny mechanizmus CrushGrind® s 25-ročnou zárukou sa dá veľmi ľahko nastaviť podľa potreby. Vďaka tomu si môžete veľmi ľahko vybrať, či chcete korenie pomlieť najemno, aby vynikla jeho ostrosť, alebo ho rozdrviť na väčšie kúsky, ktoré mu dodajú exotickú chuť a vôňu.

Záruka: 2 roky na telo mlynčeka, 25 rokov na keramický mlecí mechanizmus
Priemer mlynčeka: 6 cm, výška 20 cm

Parametre

Veľkosť mlynčeka: 20 cm

100 % organický

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Druhy Kampotského korenia

Černý pepř

ČIERNE KORENIE

Je zbieraný ešte nezrelý na začiatku roka, kedy sú zrnká zelené. Čiernu farbu mu dodá až sušenie na slnku.

Zobraziť použitie

Smažte, grilujte, duste najlepšie mäso! Hodí sa na steaky, červené mäso, klasické omáčky, polievky, ale predovšetkým na akékoľvek cestoviny a taliansku kuchyňu.

Bílý pepř

BIELE KORENIE

Šampanské medzi koreniami, ktoré s bielym korením nemá nič spoločného. Klasické biele korenie je lúpané z nezrelého čierneho korenia a často býva zatuchnuté, preto ho nikto nemá rád. Pravé biele korenie je lúpané až z nezrelého červeného korenia (je to jeho jadro) a vďaka tomu získa vlastnosti, pre ktoré ho vyhľadávajú najlepší svetoví šéfkuchári – otvára chuťové poháriky a znásobuje chuť v jedle.

Zobraziť použitie

Skvelé na grilovanie a tmavé mäso, namleté na syry, hodí sa k vínu a tapas. Výborne dochutí zeleninové polievky, gnocchi, pesto, čokoľvek zo zemiakov, cestoviny, domáce pečivo, ázijskú kuchyňu či nátierky.

Červený pepř

ČERVENÉ KORENIE

Pravé červené korenie je kambodžský svetový unikát, ktorý je extrémne vzácny a rastie iba na pár miestach na svete. Zbiera sa celkom zrelý na vrchole sezóny a vďaka dlhému zreniu je plný fruktózy, ktorá mu dáva jedinečnú sladko-ovocnú chuť. Tzv. ,,červené korenie“ v ružovej farbe, ktoré je známe u nás vôbec nie je korením a je tak mylne označované. Ide o brazílske korenie, ktoré rastie na strome a je obľúbené pre svoju farbu, chuť a fotogenickosť.

Zobraziť použitie

Nedávajte ho na mäso – ladí len s rybou či morskými plodmi, naopak ako kráľ studenej kuchyne je v kombinácii s vegetariánskymi pokrmami, šalátmi, zeleninou, vajíčkami, zeleninovými polievkami, rizotom, sladkými zemiakmi, kokteilmi či pri vianočnom pečení.

Lyofilizovaný pepř

LYOFILIZOVANÉ KORENIE

Mrazom sušené čerstvé zelené Kampotské korenie. Špeciálny proces lyofilizácie pre uchovávanie maximálnej kvality, čerstvosti a chuťových akcentov pravého čerstvého Kampotského korenia – z Kambodže až na Váš tanier! 100% organický faitr trade produkt, s láskou zbieraný. Pri spojení s tekutinou či olejom guľôčka späť nasiakne vlahu a chutí ako čerstvá. Nedávajte do mlynčeka, používajte celý alebo drvený v mažiari.

Zobraziť použitie

Perfektne sa hodí k steakom, na prípravu omáčok, do cestovín, na mäso alebo nadrvený na grilovanie.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela

UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

Chcete vedieť ako sa pestuje najlepšie korenie sveta a získať našu brožúru Príbeh korenia?
Radi by ste ako prvý vedeli o akčných novinkách? Zakoreňte u nás svoju e-mailovú adresu! A žiadna guľôčka už Vám neutečie.

Delivery methods
payments