🔥  Akcia 1+1 na čierne Kampotské korenie - platí len do konca augusta!|🎁  Vianoce včas - 10% zľava na darčekové sady|⏱  Produkty bez gravírovania sa odosielajú do nasledujúceho dňa

Darčeky pre mužov sú veľmi náročnou disciplínou, ktorá nedá spávať mnohým ženám – ako byť tohtoročné Vianoce kreatívna a darovať niečo, čo váš milovaný dedko, ocko, priateľ, manžel, milenec, či švagor ešte nedostal? Ako sa vyhnúť klasickej fľaši alkoholu, parfumu,- vode po holení, alebo košu s delikatesami?

Dať najavo mužovi vášho srdca, že vám na ňom skutočne záleží je ťažké – čo ak ale existuje vianočný darček, ktorý mu rozbúši srdce a okamžite mu rozsvieti oči nadšením? Čo ak existuje vec, ktorú vždy chcel, ale nikdy vám to nepovedal? Čo keby mal na darčeku dokonca vyryté vlastné meno v drevenej krabičke, alebo nejaké špeciálne venovanie, ktoré mu úsmev roztiahne do nekonečne širokej radosti?

Naučili sme českých mužov viac variť ženám – to je komentár mnohých žien, ktoré od nás darovali Kampotské korenie ako darček svojmu milému. To, že sú Česi národ korenia sme vedeli, ale u mužov to platí dvojnásobne! Konečne ich začalo varenie s Kampotským korením baviť – môžu totiž sami rozhodovať v kuchyni o tom, ktoré korenie vám zrovna na obľúbený steak/omáčku z korenia, alebo trebárs zapečené zemiaky zrovna zvolia a vedia, že vám bude chutiť – vždy!

Ak si teda tento rok lámete hlavu s vianočnými darčekmi pre prieberčivého brata, alebo náročného šéfa, odporúčame tieto sady, ktoré sú tohtoročným bestsellerom, s ktorým netrafíte vedľa: 

 

  • NOVÁ SADA PRE MUŽOV OPINION – táto darčeková kazeta s Kampotským korením je pripravená pre mužov, ktorí presne vedia, ktoré z Kampotských korení bude kraľovať ich kuchyni, alebo pre ženy, ktoré poznajú vkus svojho muža viac než dokonale. Darčeková sada obsahuje nadštandardne  široký masívny mlynček vysoký 17cm z akácie, takže skvele padne do veľkej chlapskej ruky. Žiadna špeciálna farba mlynčeka na korenie, proste len kus kvalitného dreva!
  • SADA S LIMITOVANÝM .PEPPER..GINOM – najluxusnejší darček tohtoročnej sezóny, ktorý sme vyvinuli v spolupráci s Landcraft – kúpte dedkovi alebo oteckovi fľašu, ktorú ešte nikdy nemal príležitosť ochutnať – ulovte si jednu z limitovaných 999 fliaš .pepper..ginu, do ktorého sme ručne mačkali čerstvé mango a obsahuje čerstvé zelené Kampotské korenie a ďalšie tajomné prísady tak autentické pre Áziu! Vyberte mu jeho obľúbené číslo, ktoré nikto iný nebude mať!
  • DARK SADA S MLYNČEKOM Z AMERICKÉHO ORECHU – má rád váš manžel darčeky, ktoré s ním zostarnú a vďaka kvalitnému spracovaniu mu zostanú verným partnerom po celý život? Potom je sada DARK s českým, ručne vyrábaným mlynčekom ideálnou variantou! Obrovský 25 cm mlynček z prekrásneho voňavého dreva so zárukou 25 rokov na mlecí mechanizmus, ktorý ručne na sústruhu vyrábal náš „woodman“ Jirka je darčekom, ktorý je investíciou, ktorú váš manžel ocení a už ju nepustí z rúk!

"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)"

Adela

UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

Chcete vedieť ako sa pestuje najlepšie korenie sveta a zdarma získať našu brožúru Príbeh korenia?
Radi by ste ako prvý vedeli o akčných novinkách? Zakoreňte u nás svoju e-mailovú adresu! A žiadna guľôčka už Vám neutečie.

Delivery methods
payments