🔥  Akcia 1+1 na Kampotské korenie|🍝  Vyskúšajte prémiové .pepper..pesto!|🚚  Tovar odosielame do 48 hodín

🔥 Akcia 1+1 na Kampotské korenie|🚚 Tovar odosielame do 48 hodín

Darčeky pre mužov sú veľmi náročnou disciplínou, ktorá nedá spávať mnohým ženám – ako byť tohtoročné Vianoce kreatívna a darovať niečo, čo váš milovaný dedko, ocko, priateľ, manžel, milenec, či švagor ešte nedostal? Ako sa vyhnúť klasickej fľaši alkoholu, parfumu,- vode po holení, alebo košu s delikatesami?

Dať najavo mužovi vášho srdca, že vám na ňom skutočne záleží je ťažké – čo ak ale existuje vianočný darček, ktorý mu rozbúši srdce a okamžite mu rozsvieti oči nadšením? Čo ak existuje vec, ktorú vždy chcel, ale nikdy vám to nepovedal? Čo keby mal na darčeku dokonca vyryté vlastné meno v drevenej krabičke, alebo nejaké špeciálne venovanie, ktoré mu úsmev roztiahne do nekonečne širokej radosti?

Naučili sme českých mužov viac variť ženám – to je komentár mnohých žien, ktoré od nás darovali Kampotské korenie ako darček svojmu milému. To, že sú Česi národ korenia sme vedeli, ale u mužov to platí dvojnásobne! Konečne ich začalo varenie s Kampotským korením baviť – môžu totiž sami rozhodovať v kuchyni o tom, ktoré korenie vám zrovna na obľúbený steak/omáčku z korenia, alebo trebárs zapečené zemiaky zrovna zvolia a vedia, že vám bude chutiť – vždy!

Ak si teda tento rok lámete hlavu s vianočnými darčekmi pre prieberčivého brata, alebo náročného šéfa, odporúčame tieto sady, ktoré sú tohtoročným bestsellerom, s ktorým netrafíte vedľa: 

 

  • NOVÁ SADA PRE MUŽOV OPINION – táto darčeková kazeta s Kampotským korením je pripravená pre mužov, ktorí presne vedia, ktoré z Kampotských korení bude kraľovať ich kuchyni, alebo pre ženy, ktoré poznajú vkus svojho muža viac než dokonale. Darčeková sada obsahuje nadštandardne  široký masívny mlynček vysoký 17cm z akácie, takže skvele padne do veľkej chlapskej ruky. Žiadna špeciálna farba mlynčeka na korenie, proste len kus kvalitného dreva!
  • SADA S LIMITOVANÝM .PEPPER..GINOM – najluxusnejší darček tohtoročnej sezóny, ktorý sme vyvinuli v spolupráci s Landcraft – kúpte dedkovi alebo oteckovi fľašu, ktorú ešte nikdy nemal príležitosť ochutnať – ulovte si jednu z limitovaných 999 fliaš .pepper..ginu, do ktorého sme ručne mačkali čerstvé mango a obsahuje čerstvé zelené Kampotské korenie a ďalšie tajomné prísady tak autentické pre Áziu! Vyberte mu jeho obľúbené číslo, ktoré nikto iný nebude mať!
  • DARK SADA S MLYNČEKOM Z AMERICKÉHO ORECHU – má rád váš manžel darčeky, ktoré s ním zostarnú a vďaka kvalitnému spracovaniu mu zostanú verným partnerom po celý život? Potom je sada DARK s českým, ručne vyrábaným mlynčekom ideálnou variantou! Obrovský 25 cm mlynček z prekrásneho voňavého dreva so zárukou 25 rokov na mlecí mechanizmus, ktorý ručne na sústruhu vyrábal náš „woodman“ Jirka je darčekom, ktorý je investíciou, ktorú váš manžel ocení a už ju nepustí z rúk!

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela

UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

Chcete vedieť ako sa pestuje najlepšie korenie sveta a získať našu brožúru Príbeh korenia?
Radi by ste ako prvý vedeli o akčných novinkách? Zakoreňte u nás svoju e-mailovú adresu! A žiadna guľôčka už Vám neutečie.

Delivery methods
payments