🔥  Akcia 1+1 na čierne Kampotské korenie - platí len do konca augusta!|⏱  Produkty bez gravírovania sa odosielajú do nasledujúceho dňa

Pokiaľ ste našimi zákazníkmi, poprípade uvažujete o tom, že si malý kus Kambodže do svojej kuchyne zaobstaráte aj vy, vedzte, že týmto nákupom neurobíte radosť len nám, ale predovšetkým podporíte rodiny farmárov žijúcich v kambodžskej oblasti Kampot, kde je nami ponúkané korenie pestované.

Títo ľudia každý deň vstávajú do podstatne rozdielnej reality, než na akú sme zvyknutí u nás v modernom európskom prostredí. Aj keď u nás rada vecí nefunguje tak, ako by mala, drvivá väčšina z nás má aspoň istotu záchrannej sociálnej a zdravotnej siete, ktoré nám tzv. kryjú chrbát a dokážu pomôcť, keď je najhoršie.

Bohužiaľ v Kambodži nič také nepoznajú. Celá zem sa ešte stále spamätáva z neľahkej minulosti a pre každú z miestnych rodín platí nutnosť postarať sa sama o seba, keďže to za ňu nikto iný neurobí. Nedostupná lekárska pomoc, veľmi strohý vzdelávací systém a chabý trh práce sú dôvodom, prečo je tu život výrazne odlišný od toho nášho.

Aj napriek tomu je život medzi pralesmi a plantážami s korením rýdzejší, a možno aj šťastnejší. Pokiaľ by ste chceli v Kambodži nájsť osobu, ktorá nie je pozitívna a neustále sa nesmeje od ucha k uchu, hľadali by ste skutočne dlho. Títo ľudia sa totiž zo svojho mála naučili urobiť veľké bohatstvo a každú maličkosť brať ako príležitosť k radosti.

A presne to je dôvod, prečo chceme medzi nami Európanmi a pozitívnymi Kambodžanmi uzavrieť výmenný obchod. My Európania pošleme do Kambodže kus nášho západného bohatstva, za ktoré si miestni farmári dovolia zdravotnú starostlivosť a pošlú svoje deti do škôl. Oni na oplátku prevoňajú naše kuchyne jedinečným Kampotským korením a naučia nás, že to najväčšie bohatstvo sa neskrýva na bankových účtoch, ale v našich srdciach a v spôsobe, akým nazeráme na svet okolo nás.

"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)"

Adela

UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

Chcete vedieť ako sa pestuje najlepšie korenie sveta a zdarma získať našu brožúru Príbeh korenia?
Radi by ste ako prvý vedeli o akčných novinkách? Zakoreňte u nás svoju e-mailovú adresu! A žiadna guľôčka už Vám neutečie.

Delivery methods
payments