💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

♨️  Naše nové produkty

Udržateľnosť je jedným zo základných stavebných kameňov, na ktorých je postavený .pepper..field. Veď nie nadarmo sme sa v tohtoročnom udeľovaní cien SDGs od Asociácie pre spoločenskú zodpovednosť podnikov v kategórii Podnikanie umiestnili na druhom mieste. Udržateľnosť sa odráža v každom aspekte našej činnosti a je prítomná aj v spôsobe balenia našich výrobkov.

Materiály, ktoré používame na tento účel, sú zastúpené najmä českým sklom, korkom a drevom. Vďaka spolupráci so spoločnosťou Kartoons však teraz pridávame ďalší materiál, ktorým je kartón. Všade sa povaľuje v pivnici alebo na pôde, prípadne končí v koši alebo v kachliach. A pritom sa s ním dá robiť toľko zaujímavých vecí!

Dizajn. Kvalita. Recyklácia.  

Rozhodli sme sa dať kartónu druhú šancu a použiť ho na vytvorenie dizajnovo precíznych boxov, ako aj stojanov na naše sklenené skúmavky. Naše skúmavky a mlynčeky z masívneho dreva skladujeme na lôžkach v špeciálnych boxoch, ktoré sú udržateľné, ľahko recyklovateľné a len minimálne ovplyvňujú našu planétu. Navyše v nich môžete naše výrobky dlhodobo skladovať a vždy sa k nim vrátiť, ak potrebujete do jedla pridať trochu kambodžského slnka ukrytého v guľôčkach korenia.

Naše ďalšie novinky z kartónu sú špeciálne stojany, do ktorých môžete uložiť skúmavky a mať ich počas varenia vždy poruke. Vďaka štýlovému stojanu sa skúmavky stanú aj skvelou dizajnovou ozdobou každej kuchynskej linky. Navyše, keď korenie dôjde, môžete skúmavku v stojane doplniť korením alebo ju naplniť vodou a vložiť do nej rezané kvety alebo rozmnožené izbové rastliny. 

Veľmi radi by sme myšlienku upcyklácie šírili ďalej medzi našich zákazníkov. Všetky naše obaly na výrobky majú minimálne jedno ďalšie využitie. Čo vás napadá? Experimentujte, hrajte sa, neplytvajte a podeľte sa s nami o výsledky svojho úsilia na sociálnych sieťach. Sme zvedaví, čo vymyslíte s našimi doplnkami na korenie. ☺

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments