🔥  Akcia 1+1 na Kampotské korenie|🍝  Vyskúšajte prémiové .pepper..pesto!|🚚  Tovar odosielame do 48 hodín

🔥 Akcia 1+1 na Kampotské korenie|🚚 Tovar odosielame do 48 hodín

Pokiaľ ste rovnako ako my srdcom a dušou cestovatelia, je vám už tento rok dlhý. Kvôli všetkým nariadeniam nemôžeme cestovať a objavovať nové diaľky. Ako sa však hovorí, každá minca má dve strany a človek by mal vždy hľadať pozitíva aj v ťažkých chvíľach. V dnešnej dobe si tak o to viac ceníme našu rodnú hrudu, a tiež máme možnosť obdivovať krásy našej vlasti. Povedzte sami, kedy ste za posledné roky videli Prahu, Český Krumlov, alebo trebárs Olomouc tak prázdne? Najskôr, keď ste ešte boli deti, a cez Vianoce sa najviac tešili na rozprávky v televízii, ochutnávanie vianočného pečiva a hlavne na darčeky od Ježiška. 

Tento rok sa ale možno nevyhnuteľne sa blížiaceho dátumu Vianoc naopak desíte. Predtým bolo vyberanie darčekov pre cestovateľov celkom jednoduché - vyriešili ste to letenkou, cestovným lístkom, prípadne sprievodcom do danej destinácie, alebo novou cestovateľskou vychytávkou. Čo ale darovať cestovateľom tento rok, keď nie je isté, kedy a kam budú môcť vyraziť?

Pre väčšinu cestovateľov sú spomienky uložené nielen vo fotografiách a suveníroch z ciest, ale aj vo vôňach. Aj vám sa určite neraz stalo, že vás nejaká vôňa vrátila na konkrétne miesto. My v .pepper..fielde sa napríklad vďaka vôni Kampotského korenia neustále vraciame ku všetkým našim cestám do slnečnej Kambodže a spomíname na ranné lúče, ktoré nás príjemne hriali do tváre, na vôňu polí s korením a na farmárske rodiny, od ktorých Kampotské korenie vykupujeme, a ktoré do každej ručne zbieranej guličky korenia vkladajú štipku slnka a veľa lásky.

Pekné spomienky sa často snúbia s vôňou, prípadne s gastronomickým zážitkom. Možno si máme tento rok vytvárať nové spomienky v kruhu rodinnom s vôňou diaľok. Čo ak tento rok na Vianoce skúsite uvariť nejaké orientálne alebo exotické jedlo? Zohnať exotické suroviny je dnes možné na dve kliknutia. Korunu vášmu kulinárskemu umeniu dodá práve naše slnkom navoňané Kampotské korenie. Pokiaľ si teda lámete hlavu, čím obdarovať svojich priateľov dobrodruhov, darujte im jednu z našich sád s korením ako vianočný darček, a potom už len po očku sledujte, ako sa im po tvári rozlieva úsmev a v mysli utvárajú krásne nové spomienky.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela

UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

Chcete vedieť ako sa pestuje najlepšie korenie sveta a získať našu brožúru Príbeh korenia?
Radi by ste ako prvý vedeli o akčných novinkách? Zakoreňte u nás svoju e-mailovú adresu! A žiadna guľôčka už Vám neutečie.

Delivery methods
payments