🔥  Akcia 1+1 na Kampotské korenie|🍝  Vyskúšajte prémiové .pepper..pesto!|🚚  Tovar odosielame do 48 hodín

🔥 Akcia 1+1 na Kampotské korenie|🚚 Tovar odosielame do 48 hodín

Otázka udržateľnosti a ekológie rezonuje našou spoločnosťou čím ďalej, tým silnejšie, a ani nám nie je ochrana životného prostredia ľahostajná. Naopak sa ju snažíme čo najviac podporovať, a to už len preto, že bez kvalitného životného prostredia by nebolo ani kvalitného Kampotského korenia.

Preto sú pre nás veľkou témou obaly, do ktorých naše korenie balíme. Podobne ako rada iných spoločností sa aj my snažíme obmedziť mieru využívania nerecyklovateľných plastov, s ktorými si príroda dokáže poradiť len s veľkými problémami. Preto sme navrhli také obaly, ktoré sú vyrábané u nás v Česku, pracujú s tuzemskými materiálmi a ich recyklácia je čo možno najjednoduchšia.

Naše korenie je balené do uzatvárateľných tzv. doypack vreciek, ktoré sú tvorené kombináciou troch vrstiev špeciálnych materiálov. Vďaka nim je zaručená maximálna čerstvosť a ochrana korenia. Vrecko je možné celkom jednoducho recyklovať, a tým šetriť životné prostredie. Pokiaľ radšej volíte prírodnú variantu a viete, ako naložiť s kompostovateľnými vreckami, potom zvoľte sadu ECO gift box. Tá obsahuje len doypacky vyrobené z kompletne kompostovateľných materiálov, vrátane zipsového uzáveru, takže obal môžete pohodlne hodiť na kompost.

Českí majstri sklári pre nás vyrábajú unikátne skúmavky, ktoré sú kombináciou českého kvalitného skla a korku na mieru, ktorý zabraňuje akejkoľvek oxidácii korenia tým, že je dokonalo nepriepustný. Taký obal ponúka nielen maximálnu ochranu kvality korenia, ale farebné guličky korenia za priehľadným materiálom vnesú do každej kuchyne unikátny designový prvok. Obzvlášť, ak sú skúmavky skombinované s naším unikátnym stojanom vyrobeným z masívu. 

V mene čo možno najefektívnejšej udržateľnosti si náš zodpovedný zákazník najskôr zakúpi korenie v týchto sklenených skúmavkách. A až z nich všetko korenie spotrebujete, čo sa vďaka jedinečnej chuti Kampotského korenia stane skôr, než by ste čakali, potom skúmavky môžete doplniť obsahom zakúpených ekologických vreciek. Pokiaľ si ešte k tomu ulovíte jeden z našich ručne vyrábaných stojanov, ktorých máme len limitovaných 50ks na mesiac, tak môžete mať veľké skúmavky vystavené na kuchynskej linke už navždy a dosypávať ich obsah nekonečne dlho!

Tým sa vytvorí nikdy nekončiaca udržateľná slučka, vďaka ktorej si budete môcť vychutnať naše korenie nebývalých kvalít, bez toho, aby ste tým planéte zbytočne pridávali.

 

TIP NA ZÁVER: naše darčekové krabičky vyrábané tu v ČR z topoľového dreva sú jednoducho navrhnuté tak, aby sa vnútorné výseky dali vytrhnúť. Vznikne tak krásny úložný boxík, ktorý môžete nielen v kuchyni využiť takmer na čokoľvek!

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela

UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

Chcete vedieť ako sa pestuje najlepšie korenie sveta a získať našu brožúru Príbeh korenia?
Radi by ste ako prvý vedeli o akčných novinkách? Zakoreňte u nás svoju e-mailovú adresu! A žiadna guľôčka už Vám neutečie.

Delivery methods
payments