🔥  Akcia 1+1 na čierne Kampotské korenie - platí len do konca augusta!|⏱  Produkty bez gravírovania sa odosielajú do nasledujúceho dňa

Čo sme sa od neho naučili?

Pozvali sme slávneho talianskeho šéfkuchára Matteo De Carli na grilovačku - zaujímalo nás, ako totiž grilujú tí najlepší. Výsledok nás prekvapil! Jednoduché kombinácie, pár kvalitných surovín a za pár minút bolo hotovo.

  • Nečakajte a prekvapte hostí pred grilovaním - ešte než sme rozpálili gril, Matteo urobil päťminútové carpaccio z lososa s citrónom, bylinkami a červeným Kampotským korením - to nás úplne dostalo a prvých hladovcov na chvíľu zasýtilo!
  • Stačí pár kvalitných surovín - Matteo potom začal na gril dávať neobvyklú kombináciu - chobotnicu, šťavnatý kurací steak, veľké kusy zemiakov, zeleninu a cesnak- všetko dochutené iba kvalitnou soľou a Kampotským korením.
  • Domáca omáčka - zahoďte kupované omáčky a pripravte si vopred svoju vlastnú - trebárs z lyofilizovaného Kampotského korenia - je tak skvelá, že ju dámy skúšaly aj s melónom. Hodí sa na namáčanie skrátka ku všetkému! Matteo ju redukoval slivovicou, výsledná chuť bola o to viac prekvapujúca.
  • Čerstvosť - len mäso nestačí! Urobte ako základ fresh šalát s jahodami, naňho potom položte veggie aj mäsové varianty podľa chuti hostí. Pretože keď grilujete jednoducho a s čerstvými ingredienciami, tak už potrebujete jediné – finálnu chuť, ktorá je pomyselnou zlatou bodkou– trebárs práve čerstvo pomleté korenie na čomkoľvek, čo dávate na gril.
  • Kombinácie chutí – Sladká, slaná, kyslá, horká – chute spojujte, neoddeľujte! Preto skvele funguje zeleninový šalát so sladkým ovocím navrchu, preto sa hostia rozplývajú nad zmrzlinou, na ktorú neočakávane nameliete čerstvé červené korenie – akákoľvek chuť naviac v jedle ho pozdvihne na ďalší level – nebojte sa experimentov a budete šéfkuchárom všetkých grilovačiek!

Buon Appetito!

"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)"

Adela

UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

Chcete vedieť ako sa pestuje najlepšie korenie sveta a zdarma získať našu brožúru Príbeh korenia?
Radi by ste ako prvý vedeli o akčných novinkách? Zakoreňte u nás svoju e-mailovú adresu! A žiadna guľôčka už Vám neutečie.

Delivery methods
payments