💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

♨️  Naše nové produkty

Stali sme sa hosťami jednej z najsledovanejších internetových televízií v Českej republike, ktorá za svoje spravodajstvo a publicistiku získala množstvo ocenení v diváckej ankete Krištáľová Lupa. Prešli sme náročným sitom a odpovedali na všetky zvedavé otázky reportéra Michaela Rozsypala. Obhájili sme naše Kampotské korenie ako najlepšie na svete? Ako sme sa dostali z 12 farmárskych rodín na súčasný počet 203 rodín pod našimi krídlami? A kto dohliada v Kambodži na všetko, keď sme na druhom konci sveta? Vypočujte si náš rozhovor na DVTV, ktorý bol v posledných týždňoch jedným z najsledovanejších.

Nebudeme vám klamať, keď prišla pozvánka do DVTV, boli sme veľmi radi. Nie každý je pozvaný do tejto televízie - pre nás je to zároveň spätná väzba, že naša práca v Českej republike naozaj niečo znamená a že má celosvetový dosah. Preto sme neváhali a pozvanie prijali.

"Trochu drzo sme zašli za prezidentom Asociácie Kampotského korenia v Kambodži a povedali sme mu, čo plánujeme. Prvý rozhovor s ním bol veľmi rezervovaný, ale potom sa úplne zmenil a rozžiaril," hovorí David o začiatku projektu .pepper..field. "Na začiatku bola situácia ťažká aj preto, že hranice boli takmer uzavreté - je to logické po tom všetkom, čím si Kambodža prešla," spomína Klára.

Súhlasíte s Klárou a Davidom, že aj v dnešnej dobe má dobré korenie cenu zlata? ☺ Vypočujte si celý rozhovor:

Hoci sme už absolvovali niekoľko rozhovorov pre rôzne televízne stanice, tentoraz to bolo iné a musíme priznať, že sme boli aj trochu nervózni. Naozaj sme na DVTV! Ešte viac nás teší, že náš rozhovor je taký populárny. Ďakujeme vám všetkým za podporu, ktorú ste nám vyjadrili v komentároch a na sociálnych sieťach. Sme hrdí na našu úžasnú .pepper..family, ktorú máme vo vás.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments