🔥  Akcia 1+1 na čierne Kampotské korenie - platí len do konca augusta!|⏱  Produkty bez gravírovania sa odosielajú do nasledujúceho dňa

Bonboniérou či kvetinou človek nikdy nič nepokazí, zároveň sa ale nejedná o príliš originálne darčeky na Valentína, z ktorých by bolo príliš poznať, že sa nad nimi dotyčný aspoň trochu zamyslel. Je z nich cítiť skôr panika, s akou boli nakupované v obchodnom dome pol hodiny pred romantickou schôdzkou. Pokiaľ sa chcete tento rok podobným klišé vyhnúť a byť skutočne originálny, môžete darovať kus slnkom zaliatej Kambodže v darčekovom balení, ktoré jasne povie, čo k tomu druhému cítite.

Korenie z oblasti Kampotu, ktoré je právom označované za najlepšie korenie na svete, je ideálnym darčekom pre všetkých, ktorí milujú varenie a neobvyklé chuťové tóny, ktoré dodajú jedlu ten pravý šmrnc. Balíčkom korenia tak darujete možnosť vykúzliť to najlepšie jedlo na svete. A to sa cení!

Prečo ale darovať len korenie, keď svojej druhej polovičke môžete urobiť radosť štýlovým mlynčekom? S ním si môžete ľahko začerstva nadrviť trebárs našu novinku v podobe tmavočerveného korenia, ktoré je považované za skutočný unikát medzi zrnkami korenia. Práve toto korenie  je našou horúcou novinkou ako ideálny darček na svätého Valentína. Proste darček, čo má gule ☺

Čo ale robiť v prípade, keď partnera varenie príliš neberie? V tom prípade môžete byť vy tým, kto bude čarovať a počas romantickej večere pri sviečkach naservírujete jedlo okorenené trochou exotických diaľok. Ako sa totiž hovorí, láska prechádza žalúdkom.

Ako dezert môžete naservírovať vašej druhej polovičke rafinované chute, ktoré sa ukrývajú v našich delikátnych orieškových maslách a jedinečných krehkých čokoládach. A tú pravú náladu zaistí náš unikátny gin s tónmi manga, ktoré doplňujú citrusy, zázvor a ženšen. Skrátka kus ďalekej Ázie v jedinom pohári.

A čo ešte? Ako je známe, korenie dokáže v tele rozprúdiť krv, a tým ho zahrievať. Pokiaľ si doprajete menu založené na Kampotskom korení, verte nám, že sa vám po takej hostine rozhodne nebude chcieť ísť spať. Naviac je verejným tajomstvom, že kvalitné korenie je afrodiziakum, ktoré spôsobuje telesnú túžbu. Tak čo tak to vyskúšať? :)

"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)"

Adela

UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

Chcete vedieť ako sa pestuje najlepšie korenie sveta a zdarma získať našu brožúru Príbeh korenia?
Radi by ste ako prvý vedeli o akčných novinkách? Zakoreňte u nás svoju e-mailovú adresu! A žiadna guľôčka už Vám neutečie.

Delivery methods
payments