🔥  Akcia 1+1 na čierne Kampotské korenie - platí len do konca augusta!|⏱  Produkty bez gravírovania sa odosielajú do nasledujúceho dňa

Vo svojej kuchyni máte isto celú radu surovín, pri ktorých s určitosťou neviete, aký je ich pôvod. Je jasné, že v dnešnej dobe nie je možné nakupovať všetky suroviny z lokálnych zdrojov, od známych farmárov a pestovateľov, no jednako pokiaľ varíte zo surovín, ktoré vám do rúk vložili tí, ktorí ich sami vypestovali či odchovali, verte, že sa vám z takej suroviny bude ďaleko lepšie variť a jedlo vám bude o to viac chutiť.

V momente, keď si zájdete na farmárske trhy, kde si kúpite napríklad zemiaky, vo väčšine prípadov uskutočníte tzv. direct trade. Pod týmto označením sa rozumie nákup suroviny priamo od zdroja, ktorý danú surovinu vypestoval či odchoval. A presne týmto spôsobom vykupujeme korenie u nás v .pepper..fielde od farmárov v Kambodži. 

Dôvodov, prečo sme sa rozhodli vydať touto cestou, je hneď niekoľko. Tým najdôležitejším je, že vďaka tomu máme dokonalý prehľad o kvalite a sme schopní zaručiť, že nami ponúkané zrnká korenia sú skutočne tým najlepším, čo Kampotské plantáže ponúkajú.

Druhým nemenej dôležitým aspektom sú pre nás financie. Nie však peniaze, ktoré idú nám, ale naopak peniaze, ktoré sú vyplácané farmárom, od ktorých korenie vykupujeme. Len vďaka priamemu kontaktu s nimi máme istotu, že za svoju snahu dostanú adekvátnu finančnú odmenu, z ktorej si neukrajujú svoje percentá priekupníci.

V neposlednej rade je pre nás veľmi dôležité vedieť, od koho korenie získavame. Poznáme príbehy a mená ľudí, ktorí sa každý deň vydávajú na svoje plantáže, kde sa starajú o zrnká korenia. Poznáme ich ženy a deti a taktiež ich sny. Tie sa im snažíme plniť, robiť ich život lepší a prinášať na ich tváre rovnaký úsmev, aký máme my, keď ochutnáme ich korenie. 

Ako vám direct trade chutí? ☺ Nám veľmi!

"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)"

Adela

UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

Chcete vedieť ako sa pestuje najlepšie korenie sveta a zdarma získať našu brožúru Príbeh korenia?
Radi by ste ako prvý vedeli o akčných novinkách? Zakoreňte u nás svoju e-mailovú adresu! A žiadna guľôčka už Vám neutečie.

Delivery methods
payments