💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

♨️  Naše nové produkty

Ak ochutnáte čierne korenie kúpené v bežnom obchode, pravdepodobne vás jeho chuť neprekvapí. Bude chutiť obyčajne, mierne pikantne, ale často mdlo a úplne bez inšpirácie. Ak si však doprajete chuť Kampotského korenia, zistíte, že korenie nemusí byť len pálivé a korenisté, ale že v sebe môže skrývať nečakané chuťové prekvapenia, v ktorých môžete objaviť tóny, ktoré by ste v korení nehľadali!

Otestujte svoje chuťové bunky s pravým Kampotským korením

Korenie je v tomto smere trochu podobné rumu. Zatiaľ čo hľadať niečo výnimočné v klasickom tuzemskom rume je trochu naivná snaha, drahé kubánske rumy sú oveľa zaujímavejším a hlavne príjemnejším zážitkom z hľadiska chuti.

Podobne aj Kampotské korenie prináša celú plejádu chuťových tónov a neuveriteľných vôní. Celý zážitok sa začína po mletí, keď sa uvoľnia éterické oleje s tónmi eukalyptu, mäty, gáfru, tymiánu, sprevádzané vôňou limetkovej kôry, a pozorní môžu zachytiť trochu pobrežnej vône kambodžského pobrežia.

Po dvoch až troch minútach sú tóny ovocnejšie a menej drsné. Dominantnou vôňou je broskyňa a nektarinka, zvýraznená zemitými tónmi kambodžskej pôdy, pokosenej borovice a čerstvo pokosenej trávy.

Chuť je perfektná a použitie rozmanité!

To všetko na vás čaká, keď sa nadýchnete vône čierneho zlata Kampotu. Po vložení do úst vôňu nahradí jedinečný chuťový zážitok, ktorému dominuje orechová pikantnosť bez charakteristických ostrých tónov, ktoré poznáme z lacného korenia. Ostrosť vyvoláva v ústach hrejivý pocit, ale nie klasické pálenie - to nechajte na chilli, ktoré obsahuje kapsaicín.

Čierne korenie možno označiť za diplomata z Kampotu, ktorý svojich konzumentov uvádza do sveta korenia prostredníctvom veľmi príjemného a práve tak intenzívneho zážitku, po ktorom sa už nikdy nebudete na toto korenie pozerať rovnako. A ako si ho najlepšie vychutnať? Nechajte sa inšpirovať našou širokou škálou receptov, ktoré boli vytvorené pre všetky naše odrody Kampotského korenia, presne podľa vašich potrieb!

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments