🔥  Akcia 1+1 na čierne Kampotské korenie - platí len do konca augusta!|🎁  Vianoce včas - 10% zľava na darčekové sady|⏱  Produkty bez gravírovania sa odosielajú do nasledujúceho dňa

Každé Vianoce si hovoríme, že na budúci rok to urobíme inak, lepšie, pokojnejšie, ale na jeseň to nechtiac vedie opäť k tej istej katastrofe - v práci toho od nás chcú príliš veľa, my si chceme užiť posledné pekné dni a darčeky odkladáme "na neskôr". My v .pepper..field už tieto každoročné prokrastinačné zámery poznáme a napadlo nás, že by bolo dobré sa ich odnaučiť. Pre inšpiráciu uvádzame 3 hlavné dôvody, ktoré aj nás presvedčili, že sa oplatí nakupovať na Vianoce skôr.


Ušetrite peniaze

Keď je človek v strese a neponáhľa sa, kúpi takmer čokoľvek v nádeji, že ušetrí pár minút času. V čase Vianoc je všetko plné neprehľadných akcií, falošných zliav a často nakoniec kúpite niečo, čo ste ani nechceli.

My v .pepper..field nemáme radi, keď sa s vecami plytvá, a chceme darčeky, ktoré sú 100 % užitočné, udržateľné, použiteľné v domácnosti a na ktoré je radosť pozerať. A ktoré je radosť dávať. Pre všetkých, ktorí chcú mať v októbri hotovo a do Vianoc sa o nič nestarať, sme pripravili zľavový kód VIANOCEVCAS 10 %, vďaka ktorému budete môcť v našom e-shope nakupovať celý mesiac lacnejšie. 

Ušetríte veľa času 

Nezdá sa vám to, hovoríte si, že ten čas budete musieť aj tak niekedy venovať darčekom, tak prečo teraz? Prečo nie neskôr? Ale teraz, ruku na srdce. Ku koncu roka sa nahromadí toľko práce a zároveň sa dokončuje, nahromadia sa úlohy a povinnosti, že každá hodina nás nakoniec stojí veľa. Myšlienky nám behajú po rozume a nevieme a nechceme prísť s dobrým nápadom na pekný darček... Teraz zatvorte oči a predstavte si, že ste nakúpili už v októbri, darčeky vám niekto zabalil a 24. decembra ich môžete naozaj len tak dať pod stromček.

Ušetríte si problémy 

Prehrýzli sme guľku. Dochádza vám čas, nápady a nervy... Nechajte to na nás. V spoločnosti .pepper..field nám ide predovšetkým o darčeky. Vyberte si, čo sa vám páči, a my sa postaráme o zvyšok. Na darčekovú krabičku si môžete nechať vygravírovať aj bezplatný odkaz a prekvapiť nás niečím naozaj pekným a osobným. Do 17. októbra máte od nás dopravu zadarmo s doručením balíka na všetko. A náš tip? Ušetrený čas venujte svojim blízkym a tešte sa na luxusný darček v podobe papriky. ☺

"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)"

Adela

UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

Chcete vedieť ako sa pestuje najlepšie korenie sveta a zdarma získať našu brožúru Príbeh korenia?
Radi by ste ako prvý vedeli o akčných novinkách? Zakoreňte u nás svoju e-mailovú adresu! A žiadna guľôčka už Vám neutečie.

Delivery methods
payments