💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

♨️  Naše nové produkty

Ako používať rôzne druhy korenia?

Kampotské korenie je výnimočné tým, že každá farba má úplne inú chuť, takže je vhodné na rôzne druhy jedál. Je preto vynikajúca na kombinovanie s jedlami, v ktorých môžete kombinovať jeden alebo dva druhy korenia. Nebojte sa experimentovať - nakoniec záleží len na vás, ktorá kombinácia vám najviac vyhovuje! Základné postupy párovania rôznych druhov papriky nájdete na našom blogu: www.kampotskekorenie.sk/news.

Predávate aj mleté korenie alebo len celé guľôčky korenia?

Predávame len celé korenie. Korenie si nameliete podľa vlastnej chuti. Ak chcete ostrú chuť, melte jemne, ak chcete cítiť skutočnú chuť každého korenia, zvoľte hrubšie mletie - výsledok je fantastický! Dôvodom, prečo máme celé korenie, je, že je to jediný spôsob, ako zachovať 100 % čerstvosť, kvalitu a chuť, ako keby ste boli v Kambodži na jednej z našich plantáží.

Môžete odporučiť nejaké recepty?

Kampotské korenie používajú najlepší michelinskí šéfkuchári, ale vaše jedlo môže ľahko posunúť na úplne novú úroveň. Mnoho osvedčených receptov nájdete tu: www.kampotskekorenie.sk/recepty

Môžem mlynčeky použiť aj na soľ alebo chilli papričky?

Mlecí mechanizmus dokáže mlieť aj hrubozrnnú soľ. Neodporúčame v ňom mlieť chilli papričky ani iné korenie, pretože sa mlynček upchá. To isté platí aj pre naše lyofilizované korenie (kvôli obsahu soli je oveľa mäkšie a krehkejšie), ktoré treba rozdrviť v hmoždieri alebo použiť celé guľôčky.

Aké je zloženie vašich masiel/čokolád? Sú vegánske? Obsahujú laktózu?

Všetky naše orechové maslá .pepper..nuts sú BEZ LAKTÓZY a tiež bez možných stopových prvkov. Všetko je laboratórne testované, takže sú vhodné aj pre ľudí so silnou intoleranciou💪🏼 Naše .pepper..chocolate bitters sú tiež bez laktózy, ale vo veľmi zriedkavých prípadoch môžu obsahovať stopové prvky mlieka (teda ak by ste boli extrémne citliví na laktózu). Biele a mliečne obsahujú laktózu 😊 Všetky tieto výrobky sú ekologické a používajú len prírodné ingrediencie a "skutočné" prísady.

Robíte na mlynčeku aj gravírovanie?

Na mlynčeky zatiaľ negradujeme. Gravírujeme len na viečka darčekových krabíc.

Čo by som si mal nechať vygravírovať na veko?

Je to na vás. Môžete si vybrať napríklad meno alebo prezývku príjemcu, konkrétny dátum alebo krátku správu, citát, venovanie atď. Vo všeobecnosti odporúčame - čím stručnejšie, tým krajšie.

Prečo je naše korenie najlepšie?

Kampotské korenie získalo výnimočný certifikát PGI - Protected Geographical Indication - ktorý potvrdzuje, že oblasť Kampot v Kambodži je najlepšia na pestovanie korenia na svete. Je teda rovnaká ako iné chránené výrobky, napríklad pravé šampanské.

Zmestia sa malé rúrky do stojana?

Stojan je určený len pre veľké skúmavky (75 g), malé skúmavky by vypadli a hrozilo by ich rozbitie. Zatiaľ nemáme stojan na malé rúrky.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments