🔥  Akcia 1+1 na čierne Kampotské korenie - platí len do konca augusta!|🚚  Doprava zdarma do takmer 1 500 pobočiek na Slovensku.|⏱  Produkty bez gravírovania sa odosielajú do nasledujúceho dňa

Najlepšie korenie potrebuje aj kvalitný mlynček. Vyberte si niektorý z našich jaseňových mlynčekov s krásnou drevenou patinou, vďaka ktorej budete mať vždy doma svoj vlastný unikátny kúsok prírody. Každý mlynček obsahuje patentovaný mechanizmus mletia CeraCut®, ktorý je vhodný na mletie organických produktov ako je aj Kampotské korenie. Zároveň si môžete navoliť farbu mlynčeka tak, aby ste pre svoje obľúbené korenie mali vždy ten pravý. Regulujte spodným otočným kolieskom jemnosť/hrubosť mletia – jemné pre intenzívnu pálivosť, hrubé pre vyzdvihnutie chuti!

"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)"

Adela

UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

Chcete vedieť ako sa pestuje najlepšie korenie sveta a zdarma získať našu brožúru Príbeh korenia?
Radi by ste ako prvý vedeli o akčných novinkách? Zakoreňte u nás svoju e-mailovú adresu! A žiadna guľôčka už Vám neutečie.

Delivery methods
payments