💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|🔥  Grilovanie 2024|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

🔥  Grilovacia sezóna 2024

Akoby práve odtrhnuté z koreninovej ľalie! Jedinečnosť tohto korenia spočíva v procese lyofilizácie, vďaka ktorému sa podarilo zachovať všetky vlastnosti čerstvého zeleného korenia. Stačí kvapka oleja alebo vody a korenie nasaje späť svoju vlhkosť. Objavte svetoznámu chuť lyofilizovaného korenia, ktoré sa ako prvé svojho druhu dostalo na vrchol gastronomickej popularity a v roku 2021 získalo celosvetové ocenenie GREAT TASTE AWARDS a trofej Golden Fork.

Pikantnú a slastnú chuť čerstvého korenia tu obohacuje pravý soľný kvet z Kampotu, v ktorom sa marinuje tesne pred sušením mrazom. Obľúbite si ho k steakom, do omáčok, zapečený v cestovinách alebo rozdrvený na grilovanie. Komplexná, plná chuť, ktorá dokonale ochutí celé jedlo. Používajte celé alebo rozdrvené v mažiari.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments