🔥  Akcia 1+1 na čierne Kampotské korenie - platí len do konca augusta!|⏱  Produkty bez gravírovania sa odosielajú do nasledujúceho dňa

Kedy inokedy vyskúšať aké zázraky dokážete s kvalitným korením ako počas grilovacej sezóny, keď každý rok premýšľate ako byť ešte väčší grillmajster? Každé z korení má svoju charakteristickú chuť, ktorá najlepšie vynikne na jednoduchých jedlách – poriadny steak, grilovaný syr, opečené zemiaky so zeleninou, losos z grilu alebo len predjedlo tuniakové carpaccio? V .pepper..tíme sme dávno vyhodili všetky grilovacie marinády, omáčky a korenia. Na kvalitné suroviny totiž potrebujete jediné – kvalitné korenie. Vezmite si náš doypack sáčok na grilovačku namiesto fľaše vína – pozrite na naše zvýhodnené balenia, ktoré sú pre tieto príležitosti ako stvorené!

"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)"

Adela

UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

Chcete vedieť ako sa pestuje najlepšie korenie sveta a zdarma získať našu brožúru Príbeh korenia?
Radi by ste ako prvý vedeli o akčných novinkách? Zakoreňte u nás svoju e-mailovú adresu! A žiadna guľôčka už Vám neutečie.

Delivery methods
payments