🔥  Letná akcia 1+1 na čierne Kampotské korenie - platí len do konca augusta!|⏱  Produkty bez gravírovania sa odosielajú do nasledujúceho dňa

Kedy inokedy vyskúšať aké zázraky dokážete s kvalitným korením ako počas grilovacej sezóny, keď každý rok premýšľate ako byť ešte väčší grillmajster? Každé z korení má svoju charakteristickú chuť, ktorá najlepšie vynikne na jednoduchých jedlách – poriadny steak, grilovaný syr, opečené zemiaky so zeleninou, losos z grilu alebo len predjedlo tuniakové carpaccio? V .pepper..tíme sme dávno vyhodili všetky grilovacie marinády, omáčky a korenia. Na kvalitné suroviny totiž potrebujete jediné – kvalitné korenie. Vezmite si náš doypack sáčok na grilovačku namiesto fľaše vína – pozrite na naše zvýhodnené balenia, ktoré sú pre tieto príležitosti ako stvorené!

Nože predávame len osobám starším ako 18 rokov. Váš vek bude overený pri prevzatí tovaru.

"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)"

Adela

UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

Chcete vedieť ako sa pestuje najlepšie korenie sveta a zdarma získať našu brožúru Príbeh korenia?
Radi by ste ako prvý vedeli o akčných novinkách? Zakoreňte u nás svoju e-mailovú adresu! A žiadna guľôčka už Vám neutečie.

Delivery methods
payments