🔥  Akcia 1+1 na čierne Kampotské korenie|🧊   Ochutnajte PEPPER YOUR SAISON!|🚚  Tovar odosielame do 48 hodín

Najlepšie korenie na svete potrebuje aj skvelé kuchynské vybavenie. Petr a Richard založili spoločnosť Pergola v Českej republike pred 15 rokmi. S neuveriteľnou energiou teraz predávajú najlepšie svetové značky do kuchyne a na grilovanie. A výber toho najlepšieho, čo predávajú, odporúčali pre .pepper..field samotní kuchári. Či už ide o skvelé holandské nože FORGED vyrobené z kvalitnej japonskej ocele, ktoré tento rok podporila naša grilovacia kampaň. Alebo hit tejto sezóny - bezdrôtový teplomer na mäso Meater, ktorý vám uľahčí každé grilovanie a pomôže vám dokonale opiecť mäso. A dizajnovú keramickú misu Olive Tree ocení každá žena, ktorá má nečakanú návštevu. Pretože stačí štipka kampotského korenia, kvalitný olivový olej, čerstvý chlieb a skvelé predjedlo je na svete.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela

UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

Chcete vedieť ako sa pestuje najlepšie korenie sveta a získať našu brožúru Príbeh korenia?
Radi by ste ako prvý vedeli o akčných novinkách? Zakoreňte u nás svoju e-mailovú adresu! A žiadna guľôčka už Vám neutečie.

Delivery methods
payments