💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

♨️  Naše nové produkty

Objavte s nami všetky chute pravého korenia! Kampotské korenie je kráľom všetkých kuchýň na svete - nechajte ho vládnuť aj tej vašej. Pestujú ich pre vás malé farmárske rodiny v Kambodži, ktoré dostávajú 100 % fair trade mzdu. Každá odroda má svoju vlastnú charakteristickú chuť, a preto sa v kuchyni používa samostatne. Ktoré korenie je najlepšie dať do mlynčeka, ktoré je lepšie len rozdrviť a ktoré chutí najlepšie celé?

Spoznajte všetky druhy korenia, spárujte ich a dokonale ochuťte svoje pokrmy. Prekvapujte seba a svojich blízkych každý deň novými kombináciami korenia, ktoré si rýchlo získajú vaše srdce.

Kampotské čierne korenie

Nechajte sa vtiahnuť do sveta Kampotského korenia. Čierne korenie používajú domácnosti na celom svete a šéfkuchári každý deň - drvené na varenie, vyprážanie, finálne dochucovanie a všade tam, kde je potrebná intenzívna chuť. Zamilujte si jeho ikonickú štipľavosť, gáfrové tóny a jemnú citrusovú chuť.

Kampotské červené korenie

Potrebujete to najvoňavejšie korenie? Chcete zvýrazniť svoje vegetariánske jedlo? Siahnite po červenom korení. Prekvapí vás svojou intenzívnou ovocnou vôňou, ktorú získalo počas dlhého pobytu na slnku. Červené korenie je nielen kráľom studenej kuchyne, ale rozumie si aj s morskými plodmi a rybami.

Kampotské tmavočervené korenie

Ochutnajte najvzácnejšie korenie z plantáží. Dlhý pobyt na slnku, dôkladná starostlivosť a náročný výber pri zbere dali vzniknúť tmavo červenému koreniu. Červená farba naznačuje intenzitu ovocnej arómy, ktorú skrýva. Toto šťavnaté, sladké korenie je akýmsi "výberom z hrozna" červeného korenia.

Kampotské biele korenie

Hľadáte jemnú, ale korenistú chuť? Potom je pravé biele korenie tou správnou voľbou. Ide o olúpané jadro zrelého červeného korenia - vďaka tomu vyniká ani nie tak svojou intenzitou, ako skôr okrúhlou krémovou vôňou. Jeho jemná chuť pripomínajúca muškátový oriešok sa dá oceniť ako jemný podtón akéhokoľvek pokrmu.

Kampotské lyofilizované zelené korenie

Objavte jedinečný svetový unikát medzi čerstvými zelenými koreniami! Vďaka špeciálnemu sušeniu mrazom sa nám podarilo zachovať všetky autentické chute čerstvej zelenej guľôčky - akoby ste ju práve odtrhli z rastlinky korenia v Kambodži. Navyše s príchuťou pravého soľného kvetu z Kampotu. S mäsom je to fantastické!

Kampotské čerstvé zelené korenie

Vyskúšajte špecifické vlastnosti našich dvoch čerstvých zelených korení: fermentovaného a nakladaného v soľnom kvete. Tieto guľôčky korenia sú šťavnaté a chrumkavé, takže nie sú vhodné do mlynčeka. Vynikajú výraznou a intenzívnou chuťou. Kombinujte ich s omáčkami, záverečné dochucovanie alebo jedzte ako pochúťku.

Žiadna položka

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments