🔥  Akcia 1+1 na čierne Kampotské korenie|🎁   DARČEK ZADARMO v hodnote 13,16 € pri nákupe nad 80 €|⏱  Produkty bez gravírovania sa odosielajú do nasledujúceho dňa

Ktorý si získa Vaše srdce? Každé z našich korení je chuťovo úplne iné a jedinečné. Záleží, ako dlho sa guľôčka nechala dozrieť na slnku. Charakteristické pre Kampotské korenie je jeho spojenie s jedlom, ktoré dotiahne vaše jedlo k dokonalosti. Vyskúšajte tú hravosť, ktorú ste doteraz nepoznali! Spárujte rôzne farby korenia s rôznymi pokrmami a sami seba prekvapujte každý deň novými kombináciami, nikdy však nemiešajte korenia dohromady, každý z nich je chuťový unikát.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela

UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

Chcete vedieť ako sa pestuje najlepšie korenie sveta a získať našu brožúru Príbeh korenia?
Radi by ste ako prvý vedeli o akčných novinkách? Zakoreňte u nás svoju e-mailovú adresu! A žiadna guľôčka už Vám neutečie.

Delivery methods
payments