🔥  Akcia 1+1 na čierne Kampotské korenie - platí len do konca augusta!|🚚  Doprava zdarma do takmer 1 500 pobočiek na Slovensku.|⏱  Produkty bez gravírovania sa odosielajú do nasledujúceho dňa

Ingredience

Tortička:

  • 50 g vysokopercentnej čokolády
  • 2 vajcia
  • 50 g erythritolu
  • 20 g kokosového oleja
  • 35 g pšeničnej celozrnnej múky
  • 1 lyžica kakaa

Rozvar:

3 porce
1 porcia - 271 kcal / 7.7 B / 14.4 S / 19.4 T

Autorka: zhubnivkuchyni

Postup

Čokoládu spoločne s kokosovým olejom necháme rozpustiť nad vodným kúpeľom.

Vajce vyšľaháme vo väčšej mise do peny s erythritolom, a potom postupne pomaly pridávame rozpustenú čokoládu. Je potreba stále miešať, pretože čokoláda je teplá a vajíčka by sa mohli zraziť.

Nakoniec opatrne vmiešame preosiatu celozrnnú múku s kakaom.

Zapekacie misky vytrieme kokosovým olejom a vysypeme celozrnnou múkou alebo kakaom. Kakao vyzerá veľmi pekne aj po vyklopení tortičky na tanier.

Zmesou naplníme 2/3 misky a necháme minimálne hodinu odležať v chladničke.

Potom tortičky dáme piecť do vyhriatej trúby na 180 °C na cca 15-20 minút. Je naozaj nutné kontrolovať, pretože môže chvíľu trvať vychytanie toho správneho času, aby bolo vnútro tortičky neupečené. Preto tortičky nepečieme naraz, ale najprv do trúby vložíme jeden skúšobný. Podľa neho potom môžeme piecť aj ďalšie.

Medzitým si pripravíme rozvar. Lesné ovocie zvaríme, pridáme citrónovú šťavu a necháme variť tak dlho, dokým sa nevyparí čo najviac vody. Nakoniec pridáme trošku čerstvo namletého červeného korenia. A je hotovo. Čokoláda a pikantný rozvar je neuveriteľne dokolanou kombináciou.

"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)"

Adela

UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

Chcete vedieť ako sa pestuje najlepšie korenie sveta a zdarma získať našu brožúru Príbeh korenia?
Radi by ste ako prvý vedeli o akčných novinkách? Zakoreňte u nás svoju e-mailovú adresu! A žiadna guľôčka už Vám neutečie.

Delivery methods
payments